Menu
Polecani producenci
Producenci

Znakowanie odzieży

Odzież robocza, czapki, bluzy polary z Twoim logo

 

W przypadku odzieży znakowanej nie ma możliwości zwrotu towaru. Konsumentowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, jednak prawo nie ma zastosowania w przypadku m.in. produktów na zamówienie. Zastosowanie ma tu art. 38 ustawy o prawach konsumenta: pkt 3 art. 38, który mówi, że nie można odstąpić od umowy zawartej na odległość w przypadku umów, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. Nie wykonujemy usług na powierzonej odzieży!

Przy odzieży znakowanej (nie zawsze istnieje możliwość dobrania odpowiedniego rozmiaru na podstawie tabeli rozmiarów) możemy wysłać Państwu zestaw rozmiarów przed znakowaniem - koszty wysyłki i zwrotu ustalamy indywidualnie. 

Przed realizacją prosimy o uzgodnienie wzoru - ze względu na specyfikację haftowania nie każdy znak lub logo jesteśmy w stanie odwzorować !

Przed realizacją sprawdzamy możliwość haftowania na konkretnym produkcie - haft wykonujemy na gotowych produktach i jest możliwy na elementach o jednej warstwie (np nie jest możliwe na kieszeniach). W przypadku kieszeni jest możliwość wykonania nadruku - wycena indywidualna.

Przykładowe możliwości znakowania: polary i koszulki haftujemy na piersi, bluzy robocze najczęściej na plecach lub pod kieszeniami, na bluzach na kieszeniach proponujemy nadruk, spodnie robocze ogrodniczki proponujemy nadruk na kieszeni, czapeczki firmowe haft na przedniej części lub nadruk. 

Haftowanie na naszej odzieży:

  • do 5 szt - ryczałt 100 zł
  • 5-10 szt - ryczałt 50 zł
  • powyżej 10 szt - 1 zł
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 884 934 965

Email: biuro@smart-go.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl